standard-title Kaip žaisti BurBolas – www.noriupramogauti.lt grupės narys

Kaip žaisti

BurBolas – www.noriupramogauti.lt grupės narys

Apie žaidimą:

BURBULINIS FUTBOLAS – pramoga Jums ir Jūsų draugams! Tai vienas geriausių būdų linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, bei išbandyti vienas kitą šiek tiek ekstremalesnio futbolo aikštelėje. 

Šio žaidimo tikslas – įmušti įvarti į priešininkų vartus, tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgudžių sporte! GRIAUK, VERSK, STUMK – daryk viską, kad laimėtum, nes čia – TAISYKLIŲ IR SKAUSMO NĖRA. Burbulinis kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai ir moterys, bei vaikai. Iš pažiūros skaudus griūvimas tampa didžiule juoko doze.

Pasaulyje sparčiai populiarėjanti pramoga jūsų šeimos šventes, gimtadienius, įmonių vakarėlius ar kitus renginius pavers neužmirštamais, o įspūdžiai dar ilgai išliks jūsų atmintyje.

Loading…

Apie saugumą

Pasirinkdami pramogauti kartu su BurBolas.com kolektyvu galite būti ramūs dėl savo bei kartu žaidžiančių draugų saugumo.

Visas žaidimui skirtas inventorius yra patikrintas, atitinkantis saugumo standartus. Burbulinio kostiumo viduje yra diržai, kurie viso žaidimo metu tvirtai laiko burbulą prie jūsų kūno, ir rankenėlės, į kurias galite įsikibti. Įlindus į pripučiamą rutulį jūsų galva bei korpusas, net kulversčio metu, yra visiškai apsaugoti. Burbulas, dėl savo lengvumo ir diržų ilgio reguliavimo galimybės, yra pritaikytas tiek mažiesiems pramogautojams, tiek ir suaugusiems. Aikštelėje naudojamas žaidimo inventorius yra pripučiamas, todėl, net jeigu ir užgriūsite ant burbulinio futbolo vartų, nesusižeisite.

Jeigu mėgstate naujas pramogas, norite pajusti dar nepatirtą jausmą ir pasijuokti iš bičiulių– rinkitės BurBolą. Tai aktyvaus laisvalaikio pramoga, užtikrintanti jūsų saugumą.

Žaidimo stiliai:

KAINOS PASIŪLYMAS
close sliderĮveskite savo el. pašto adresą arba telefono numerį.
Mes su jumis susisieksime per 30 min.